TIBBİ SORUMLULUK REDDİ

kavakli3noluasm.com, çeşitli tıbbi konular üzerine pek çok madde içermektedir. Ancak, bu maddelerin yanlışsız olduğunun hiçbir şekilde garantisi yoktur. Tıbbi konulara değinen bir maddede bulunan herhangi bir ifadenin gerçek, doğru ya da kesin olduğunun bir güvencesi kesinlikle yoktur. Bu maddeler, kısmen ya da tamamen, yanlış yada eksik olabilir. Tıp ile ilgili bir ifade yanlışsız bile olsa, sizin ya da sizin belirtileriniz için uygulanabilir olmayabilir.

kavakli3noluasm.com tarafından sağlanmış olan tıbbi bilgi, en iyi durumda bile, yalnızca genel niteliklidir ve bir tıp profesyonelinin (örneğin, ehliyetli bir tıp doktoru, hemşire, eczacı vb.) tavsiyesi yerine geçmez.

kavakli3noluasm.com'a bireysel katkıda bulunanların, sistem işleticilerinin, geliştiricilerin, maddi ya da manevi destekleyicilerin hiçbiri ve kavakli3noluasm.com ile bağlantılı olan başka hiçbir kişi, bu internet sitesinde sunulan herhangi bir bilginin kullanılması ya da benimsenmesinden doğan sonuçların sorumluluğunu alamaz.

kavakli3noluasm.com'da bulunan ya da kavakli3noluasm.com'un herhangi bir projesine dahil olan herhangi bir şey, tıbbi bir görüşün önerilmesi ya da sunulması veya tıbbi bir uygulamaya katılım olarak yorumlanmamalıdır.

Tabii, uzman hekimlerin, soru cevap bölümündeki tavsiye yada yönlendirmeleri güvenli sayılabilir. ancak uygulanması tavsiye edilmeyebilir veya verilen cevaplar herzaman kavakli3noluasm.com' un görüşlerini yansıtmayabilir. uzman hekimlerimiz sizi sadece yönlendirmeye yada bilgilendirmeye çalışacaklardır. Burada verilen cevaplar Hiç bir zaman gerçek bir tedavi yerine geçmez. 

Atatürk Diyorki

Genel sağlık için esaslı olarak uygulanan önlemler kesintisiz tamamlanmalı ve genişletilmelidir. Cömert ve üretken olan Türk ulusu, sağlıkta sürekli teknolojik ilerlemelere erişince Türk yurdunu hızla dolduracak ve şenlendirecek güçte olduğuna kimsenin kuşkusu yoktur.

 

 
 
 2011 Kavaklı 3 Nolu Aile Sağlığı Merkezi / dizayn Faga Tasarım.